Породица Вуцелић - пријатељи Споговаца

У СПОГ-У ОДРЖАН СТРУЧНИ СКУП ВЕРОУЧИТЕЉА ПРАВОСЛАВНЕ ВЕРОНАУКЕ

Објављено: 28-06-2019

У просторијама Српске православне опште гимназије „Кантакузина-Катарина Бранковић“, 27. јуна 2019. године, одржан је трећи по реду стручни скуп вероучитеља православне веронауке у Републици Хрватској, а у циљу припреме вероучитеља за фронталну примену нових курикулума православне веронауке у основном и средњошколском образовању.

опширније

КОНКУРС ЗА УПИС УЧЕНИКА У I РАЗРЕД СРЕДЊЕ ШКОЛЕ У ШКОЛСКОЈ ГОДИНИ 2019/2020. Српска православна општа гимназија „Кантакузина-Катарина Бранковић“

Objavljeno:05-06-2019

Слободан Лалић: Ученици наше школе биће лидери на многим пољима

Објављено: 26-06-2019

Радујемо се кад ученике наше гимназије видимо у Загребу, у Хрватској, кад су у прилици да дају свој допринос на неком пољу свога дјеловања који може бити користан за будуће генерације и друге припаднике заједнице. Треба ту много стрпљења, ти успјеси се акумулирају десетљећима.

Мира Бићанић: Паметну дјецу занима напредно, модерно и будуће

Објављено: 26-06-2019

Професорица хрватског језика у Српској православној гимназији поводом побједе њених ученика на квизу загребачке Градске књижнице: ‘Сурађивати с таквим младим људима част је и ужитак. И привилегиј - с обзиром на све недостатке образовног система и друштвено-политичку реалност с којом се боримо’

ОТВАРАЊЕ НОВОГ ШКОЛСКОГ ЦЕНТРА - ЈУН 2012. ГОДИНЕ