Презентација ЕРАСМУС+ програма размене младих

Objavljeno:13-10-2016

У четвртак, 22. 09/2016., одржана је презентација ЕРАСМУС + програма размене младих која је у нашој школи реализована 2. - 9. 7. 2016. године.
Презентацији су присуствовали ученици наше школе и Исламске гимназије \"Др. Ахмед Смајловић \"из Загреба.
Циљ је био упознати ученике са пројектом и информисати их о ЕРАСМУС + ПРОГРАМУ РАЗМЕНЕ МЛАДИХ.
У пројекту под називом \"Истражујући културу и друштво кроз спорт\" партнери су нам били ученици из организације младих ПАУЕТ из Валенсије (Шпанија) и ученици из организације младих ЛА ФЕНИЦЕ из Тортоне (Италија).
Презентацијом, видеоснимком, фотографијама и разговором пројекат су присутнима детаљно приближили ученици који су учествовали у размени Долорес Гаћеша, Вук Јаношевић, Дуња Дражић и Милена Ђедовић.