SJEDNICA ŠKOLSKOG ODBORA GIMNAZIJE

Objavljeno:17-10-2014

SJEDNICA ŠKOLSKOG ODBORA GIMNAZIJE

U utorak, 14. 10. 2014. godine u Srpskoj pravoslavnoj općoj gimnaziji Kantakuzina Katarina Branković održana je sjednica Školskog odbora kojom je predsjedavao Njegovo Visokopreosveštenstvo mitropolit zagrebačko-ljubljanski dr. Porfirije, predsjednik Školskog odbora.

U radu sjednice uzeli su učešće protojerej-stavrofor Duško Spasojević, arhijerejski namjesnik zagrebački, protojerej-stavrofor Slobodan Lalić, v.d. ravnatelj Škole, Branka Žarković, tajnik Škole, prof. Snežana Opačić Bašić i g-đa Radmila Drezga.

Na sjednici su izabrani i potvrđeni članovi Školskog odbora u novom sazivu, a prema Statutu Škole i to: dva člana po prijedlogu Osnivača, predstavnik Radničkog vijeća i predstavnik Vijeća roditelja.

Direktor Škole je predstavio školski plan i program za 2014./2015. godinu koji je usvojen, a posebna pažnja je posvećena organizaciji obilježavanja predstojećeg jubileja 10 godina rada Srpske pravoslavne opće gimnazije Kantakuzina Katarina Branković u Zagrebu.