DIREKTOR KANCELARIJE ZA SARADNjU SA CRKVAMA I VERSKIM ZAJEDNICAMA VLADE REPUBLIKE SRBIJE U POSJETI GIMNAZIJI

Objavljeno:10-03-2014

Dr Mileta Radojević, direktor Kancelarije za saradnju sa crkvama i verskim zajednicama Vlade Republike Srbije i protojerej-stavrofor Stojadin Pavlović, direktor Patrijaršijske upravne kancelarije posjetili su Srpsku pravoslavnu opštu gimnaziju Kantakuzina Katarina Branković u petak, 07. marta 2014. godine.
U prostorijama Duhovnog centra goste je dočekao Njegovo Visokopreosveštenstvo mitropolit zagrebačko-ljubljanski Gospodin Jovan nakon čega je uslijedio susret i razgovor sa učenicima.
Dr Radojević je bio zainteresovan za plan i program Škole, njen položaj unutar državnog sistema obrazovanja, polaznike i predavače u Gimnaziji i rezultate koji se postižu. Stečena iskustva rada Gimnazije prenijeli su protojerej-stavrofor Duško Spasojević, član Školskog odbora i protojerej-stavrofor Slobodan Lalić v. d. direktor Škole.