ЕКИПА ФИЛМА „МОНТЕВИДЕО, ВИДИМО СЕ“ У СРПСКОЈ ПРАВОСЛАВНОЈ ОПШТОЈ ГИМНАЗИЈИ У ЗАГРЕБУ

Objavljeno:05-03-2014

Прије премијерног приказивања филма „Монтевидео, видимо се“ широј загребачкој публици у понедељак 03. марта 2014. године, филм је приказан ученицима Српске православне опште гимназија Кантакузина Катарина Бранковић у Загребу.
Након пројекције филма, на одушевљење ученика у свечану дворану Гимназије ушли су режисер Драган Бјелогрлић, продуцент Дејан Петровић, организатор претпремијере и премијере у Хрватској Дејан Аћимовић, глумци и остали чланови екипе овог филмског спектакла.
Драге госте су уз ученике и наставнике Школе дочекали протојереј-ставрофор Душко Спасојевић, архијерејски намјесник загребачки, протојереј-ставрофор Слободан Лалић в.д. директор Гимназије и јереј Ђорђе Филиповић. Уприличен је обилазак Школе и дружење ученика са познатим глумцима којем се нешто касније придружио градоначелник Загреба г. Милан Бандић.