ЈЕСЕНСКИ РОК ДРЖАВНЕ МАТУРЕ 2012/2013. – ОБАВИЈЕСТ

Objavljeno:03-07-2013

Пријаве испита у јесенскоме року:
- Трајање пријава:  17. – 26.7. 2013.
- Ученици пријављују испите самостално, путем странице www.postani-student.hr

Проведба испита државне матуре:
- од 23.8. 2013. до 10.9.2013.
Одјаве испита:
- Рок: 2.8.2013. (укључујући тај дан)
- Ученици се јављају Центру путем е-маила: odjava@ncvvo.hr и шаљу попуњен одговарајући образац.
- Центар одјављује испите.
Промјене испита, накнадне пријаве:
- Рок: 2.8.2013.
- Ученици се јављају Центру путем е-маила: naknadna.prijava@ncvvo.hr.
- Центар обавља промјене и накнадно пријављује испите ученицима који за то имају оправдан разлог, а који уписују у одговарајући образац.
Уплате новчаних накнада за трошкове полагања испита у јесенскоме року:
- Рок: 2.8.2013.
- Уколико су ученици обвезници плаћања пријављених испита обвеза плаћања испита видљива је након пријаве испита на њиховим страницама, на повезници Моји податци/Задужења и уплате.
- Осим задужења ученицима су исписани и податци за уплату, које морају преписати на уплатницу и који се односе искључиво на ученикове податке (не може с тим бројем уплатити нечији други испит, нити од другога ученика преписати број).
- Уплате након 2.8. нећемо бити у могућности прихватити, због краткоће рокова за припрему испитних материјала.
За додатне информације и помоћ у вези с питањима која се односе на питања у вези с државном матуром ученици могу контактирати NCVVO:
- Телефоном на број Инфо центра: 01 4501 899
- е-маилом на адресу: ncvvo@ncvvo.hr (за питања у вези с државном матуром за које нису наведене е-маил адресе у овој обавијести).
Потребни обрасци за накнадну пријаву, промјену и одјаву испита објавит ће се накнадно на насловници мрежне странице Центра и Постани студент.