ПОСЈЕТА БИСКУПА ПОЖЕШКОГ МСГР. ДР АНТУНА ШКВОРЧЕВИЋА И ДИРЕКТОРА КАТОЛИЧКИХ ШКОЛА ПОЖЕШКЕ БИСКУПИЈЕ

Objavljeno:22-01-2013

У уторак, 22. јануара 2013. године, Српску православну општу гимназију „Кантакузина Катарина Бранковић“ у Загребу, на задовољство домаћина, посјетили су Преузвишени бискуп пожешки мсгр. др Антун Шкворчевић и директори католичких школа Пожешке бискупије: г. Роберт Мокри, директор Католичке класичне гимназије с правом јавности у Пожеги, г. Ивица Шох, директор Католичке класичне гимназије с правом јавности у Вировитици и г. Ивица Жуљевић, директор Католичке основне школе у Пожеги.

У просторијама Духовног центра уважене госте је дочекао Његово Високопреосвештенство Митрополит загребачко-љубљански господин Јован.

Гости су имали прилику обићи зграду Гимназије, а Преузвишени Бискуп се обратио и ученицима наше школе ријечима подршке у њиховом труду и пожелио им успјех у раду.

Била је ово прилика да се подјеле искуства на заједничком пољу дјеловања, да се упознамо са програмом и радом наших школа, да се поразговара о изазовима који пред нама стоје, али исто тако да договоримо будућу сарадњу.