POSJET BISKUPA POŽEŠKOG MSGR. DR. ANTUNA ŠKVORČEVIĆA I RAVNATELJA KATOLIČKIH ŠKOLA POŽEŠKE BISKUPIJE

Objavljeno:22-01-2013

U utorak, 22. 01. 2013. godine, Srpsku pravoslavnu opću gimnaziju „Kantakuzina Katarina Branković“ u Zagrebu, na zadovoljstvo domaćina, posjetili su Preuzvišeni biskup požeški msgr. dr. Antun Škvorčević i ravnatelji katoličkih škola Požeške biskupije: g. Robert Mokri, ravnatelj Katoličke klasične gimnazije s pravom javnosti u Požegi, g. Ivica Šoh, ravnatelj Katoličke klasične gimnazije s pravom javnosti u Virovitici i g. Ivica Žuljević, ravnatelj Katoličke osnovne škole u Požegi.

U prostorijama Duhovnog centra uvažene goste je dočekao Njegovo Visokopreosveštenstvo Mitropolit zagrebačko-ljubljanski gospodin Jovan.

Gosti su imali priliku obići zgradu Gimnazije, a Preuzvišeni Biskup se obratio i učenicima naše škole riječima podrške u njihovom trudu i poželio im uspjeh u radu.

Bila je ovo prilika da se podjele iskustva na zajedničkom polju djelovanja, da se upoznamo sa programom i radom naših škola, da se porazgovara o izazovima koji pred nama stoje, ali isto tako da dogovorimo buduću suradnju.