УПИСИ У ПРВИ РАЗРЕД У ШКОЛСКОЈ 2018/2019. ГОДИНИ

Objavljeno:26-06-2018

Уписи у први разред Српске православне опште гимназије „Кантакузина-Катарина Бранковић“ у Загребу одвијаће се путем електроничких пријава и уписа, а у складу са одлуком и упутствима Министарства знаности и образовања. Све потребне податке и упутства за упис ученици осмог разреда основне школе добијају у школама које похађају, укључујући и електронички идентитет путем кога приступају одабиру средње школе коју желе да упишу.

Бодовни праг за упис наше гимназије је 56 бодова. Кључни датуми који се односе на уписни процес одређује Министарство знаности и образовања.

Уз праћење званичних портала www.mzos.hr и www.upisi.hr заинтересовани кандидати све додатне информације и појашњења могу добити на адреси Гимназије:
Свети Дух 122, Загреб
тел/факс: 01/48 52 871