Успјеси на државним такмичењима из географије и историје

Objavljeno:03-05-2018

Ове школске године наша школа је имала представника на чак два државна такмичења: наш матурант Милорад Кондић изврсним другим мјестом на Жупанијском такмичењу из географије, те трећим мјестом на Жупанијском такмичењу из историје за Град Загреб, успио се пласирати на државна такмичења из оба предмета!
Државно такмичење из географије се одржало од 23. до 25. априла у Гимназији Вуковар. Од 16 такмичара у категорији четвртих разреда наш Милорад заузео је седмо мјесто.
Државно такмичење из историје одржало се од 25. до 27. априла у ОШ Петра Перице у Макарској. Од 13 такмичара наш Милорад је постигао осмо мјесто!
Пласманом на два државна такмичења током једне школске године, те остваривши најбоље резултате на државним такмичењима од кад постоји наша школа, Милорад Кондић остаће упамћен као најбољи ученик наше школе од њеног оснивања!
Искрене честитке професору Самиру Хасанагићу и нашем матуранту, те пуно успјеха у даљњем образовању на студију географије и историје!